VidIQ gibi üçüncü taraf yazılımların kanalınıza erişmesine izin verirken, YouTube hesabınızın güvenliğinin en önemlisi olduğunu ve olması gerektiğini takdir ediyoruz.

İlk olarak, neden bu kadar çok izin istediğimiz sorusunu ele alalım: vidIQ, içerik oluşturucuların anahtar kelimeleri araştırmalarına yardımcı olan 100'den fazla araç içerir; videoları analiz eder; kendi kanallarını denetler; ve daha fazla görüntülenme, daha fazla abone almaya yardımcı olmak için işlem yapılabilir adımlar atar ve her yıl milyonlarca insanın saatinden tasarruf eder.

Neden silme erişimine ihtiyacımız olduğu sorusunu özellikle cevaplamaya gelirsek: vidIQ ile videoları silebilelim diye gerekli değildir, bu daha çok yorumları yönetebilmeniz içindir. Evet, bunun tuhaf olduğunu kabul ediyoruz ancak YouTube izinlerini bu şekilde tasarlamış ve biz de önümüze konulan bu yapıya uymak durumundayız.

Şu anda, YouTube videolarınızı silmek için tasarlanmış bir vidIQ aracı yoktur.

Hakkımızda bilmek isteyebileceğiniz birkaç şey:

  • Biz sertifikalı bir YouTube servis sağlayıcısıyız.
  • 600k + üzeri doğruluğu kanıtlanmış YouTube kanallarıyla çalışıyoruz
  • Müşteri verilerimiz müşteri verilerimizdir, başkalarıyla paylaşmayız. 
  • Mark Cuban, Chris Sacca da dahil olmak üzere en iyi yatırımcılar tarafından desteklenmektedir.

YouTube izinlerini ve vidIQ ve kanalınızın gelişimini nasıl etkilediğini sürekli olarak gözden geçirmekteyiz. Mecbur kalmadığımız hiçbir şey istemiyoruz! Sizi ve kanalınız için harcadığınız emekleri korumak için her türlü çabayı gösterdiğimizden emin olun. Sonuçta, içerik yaratır ve vidIQ'yu her gün kendimiz kullanırız!

Geri bildiriminizi bekliyoruz.

Did this answer your question?