Şimdiye kadar, vidIQ ile çakışmaya neden olan iki uzantı bulduk. Chrome'unuza eklenip eklenmediklerini görmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz:

  1. Looper for YouTube: YouTube'un eski versiyonunda skorkartını görmeyi engelliyor. Her iki uzantıyı da aynı anda kullanmak isterseniz YouTube’un yeni versiyonuna geçmeniz gerekebilir. Yeni versiyona geçmek için https://www.youtube.com/new adresini tıklayabilirsiniz. Şu anda, eski versiyonun sorunsuz çalışabilmesi için uğraşıyoruz.
  2. uBlock for Origin: Hem eski hem de yeni versiyonda canlı istatistik çubuğunun araç çubuğunda görünmemesi  neden olur. Şu anda, her iki düzende çalışması için uğraşıyoruz.
  3. uBlock Plus Adblocker: Hem eski hem de yeni versiyonda canlı istatistik çubuğunun araç çubuğunda görünmemesi  neden olur. Şu anda, her iki düzende çalışması için uğraşıyoruz.

VidIQ ile çakışan yukarıda listelenenlerden başka uzantılarınız varsa lütfen bize ulaşın. Çatışmaya neden olabilecek bir uzantıyı burada bulabilirsiniz:

• Bunu kopyalayıp Chrome tarayıcınıza yapıştırın: chrome://extensions
• VidIQ dışındaki tüm diğer uzantıları devre dışı bırakın, video sayfasına geri dönün ve YouTube sayfasını yenileyin.
• VidIQ gözükürse, diğer uzantıları tek tek etkinleştirin ve video sayfasına geri dönün ve vidIQ tekrar gözükmeyene kadar yenileyin. Her zaman etkinleştirebileceğiniz yalnızca iki uzantıya sahip olabileceğiniz unutmayın: vidIQ ve denemekte olduğunuz. Aynı soruna neden olan başka uzantılar olabileceğinden lütfen bir uzantı bulduktan sonra durmayın.

Uzantıyı/uzantıları bulduktan sonra, lütfen bu sayfadaki canlı sohbet penceresi aracılığıyla bizimle iletişime geçin ya da support@vidiq.com adresine bu uzantıların ismiyle veya bağlantısını kullanarak bize e-posta gönderin.

İşbirliğiniz için size% 50 indirim vermekten mutluluk duyarız.

Did this answer your question?