Üstverilerinizi optimize edin - Üstverilerinizi boş bırakmayın, bu, videolarınızı yeni görüntüleyenler tarafından görülmesinin en iyi yollarından biridir! vidIQ Pro'nun anahtar kelime araştırma araçları ve vidIQ Boost’un önerileri, meta verilerinizi optimize etmek ve daha fazla görüntüleme elde etmek için oluşturulmuştur (daha fazla bilgi edinin).
Fazla yağlarınızı atın - İçeriği iyileştirerek veya gereksiz içeriği kaldırarak ortalama izlenme süresini ve tamamlanma oranını artırın.
Paylaşın ve benzer şekilde paylaşın - Videonuzun Facebook, Twitter ve Reddit'te tanıtımını unutmayın. İçeriğinizi görüntülerin izleyicilerin çevrimiçi olarak nerede takıldıklarını keşfedin ve videoyu orada yayınlamaya çalışın.
İzleyicilerinizle etkilişime geçin - Soru sorun, izleyicilerin yorumlarına yanıt verin ve videolarına göz atın. Eğer siz aktif olmazsanız, izleyicileriniz neden aktif olsunlar?

Eylemde görün:Bu video ile şu video arasındaki farka bakın. Sizce fark nedir?

vidIQ SEO Skoru

VidIQ SEO Skorunu artırmak için, önce nasıl hesaplandığını bilmek isteyebilirsiniz.

Bu amaç için, bu eğitim videosunu hazırladık:

https://youtu.be/d7p6BPr3q3E

Ayrıca, kanalınızı her açıdan optimize ettikçe, YouTube popülaritesinde tanınırlığınız da artacaktır. Sık sık video yüklediğiniz, videolarınızı optimize ettiğiniz, kitlenizle etkileşimde bulunduğunuz, videolarınız arasında izlenme sayısını artırmak için kartlar ve kapanış ekranı eklediğiniz sürece, YouTube'da sağlıklı bir şekilde büyümemenin önünde bir engel olamaz.

Did this answer your question?