YouTube Anahtar Kelime Araştırması -Belirli bir arama terimi için sıralamak için hangi anahtar kelimeleri eklemeniz gerektiğine karar vermenize yardımcı olur. Bir YouTube araması yaptığınızda bu, doğrudan YouTube navigasyonunun içinde yer alır. 

Anahtar Kelime Denetçisi - Bu aracı kullanmak, YouTube'daki herhangi bir anahtar kelimeyi tıklamak kadar basittir.

Günün En İyi Zamanı - Son 30 günlük abonelik etkinliğinize göre bunu geceleyin işleme koyarız. Bu, app.vidiq.com sitesinin ön sayfasında bulunabilir. (Bazen sistemimizin kanalınıza bağlı olarak ilk işlemi yapması birkaç saat sürebilir.)

Popüler Videolardaki Tarihsel İstatistikler - Zaman içinde etkili bir şekilde geri dönebilir ve vidIQ Pro Chrome Uzantısı aracılığıyla bir videonun neden viral olduğunu öğrenin. Önceden çok daha küçük bir büyümenin ardından çok sayıda videonun gösterilmesini sağlayacağından, reddit'teki en iyi videolara göz atmanızı öneririz. 


Metin Açıklaması Kampanyalar - Bunlar, yeni bir video veya yeni kanal veya hatta yeni bir ürün gibi çeşitli şeyleri tanıtmak için tüm videolarınızda (SEO’yu etkilemeden) kampanyalar yürütmenize olanak tanır. Bu özelliği kullanarak öğrenmek için aşağıdaki düğmeyi tıklayabilirsiniz:

Rakipler - Bu özellikteki sınırın artırıldığını ve 6'ya kadar yarışmacıyı takip edebileceğinizi fark edeceksiniz.

Trend Alarmı - Rakiplerinizi ve içeriklerini sık sık kontrol etmek için zamanınız yoksa, bu içerikler özellikle rakipleriniz tarafından üretiliyorsa, bu özellik, trend içeriği hakkında sık sık geri bildirim almak için belirli ölçütlere dayalı bir uyarı oluşturmanıza izin vererek size çok yardımcı olacaktır.

Tartışmalı Anahtar Kelimeler (Yeni Tedavülden Kaldırma Aracı) - Son zamanlarda birçok kanaldan gelen tedavülden kaldırma dalgasından sonra, bu özellikleri ekledik ve bu sayede tedavülden kaldırılma olasılığınızı azaltabilirsiniz. İşte bunu nasıl kullanabilirsiniz:

Yukarıdaki özelliklere ek olarak, aşağıdaki özellikler de Pro Plan ile birlikte gelir:

Bir Video için Listebaşı Tweetler

Listebaşı Videolar

Açıklamayı ve Başlığı Tercüme Et

Kopya Kartları/Bitiş ekranları

Pro özellikleri hakkında sorularınız varsa, lütfen bu sayfanın sağ alt köşesinde bulunan sohbet kutusunu kullanın veya support@vidiq.com adresine bir e-posta gönderin.


Did this answer your question?