Daha önce de belirttiğimiz gibi, web uygulaması sizin operasyonlarınızın temelini oluşturuyor ve rakiplerinizin yanı sıra tüm videolarınızda sekmeleri tutmak için en iyi yerlerden biri. 

vidIQ Web Uygulaması- Ana gösterge panosu, tercihinize göre eklenebilecek, çıkarılabilecek ve taşınabilecek bir dizi modülden oluşur.

Aşağıda modüllerin özet bir analizi yer almaktadır:

Modül renkleri ile ilgili not: Mavi kenarlı modüller, sağ üstte seçilen aralıktaki verileri gösterir. Gri kenarlıklı modüller sadece LTD verilerini gösterir.

Büyük harfle yapabileceğiniz eğilimleri takip edebilmek için web uygulamasına düzenli olarak giriş yapmanızı öneririz. Dikkat edilmesi gerekenler:

• Paylaşım / katılım etkinliğinde dramatik artışlar / azalmalar

• En İyi Ülkelerde Kaymalar veya Gömülü Yerler

• Abone sayılarındaki değişiklikler

Kanalınızın kontrol panelini inceledikten sonra, rakipler sekmesine göz atmayı unutmayın. Listeye rekabetçi kanallar ekleyebilir (pakete göre sınırlama) ve ilerlemenizi onlarınkilere göre takip edebilirsiniz. 

Artık, vidIQ Web App kullanarak kanalınızı nasıl ölçeceğiniz konusunda daha iyi bir anlayışa sahip olduğunuza göre, videolarınızı optimize etmeye devam edelim!Did this answer your question?