Mevcut iş akışınıza sorunsuz bir şekilde uyacak vidIQ'yu oluşturduk. Platform iki temel bileşenden oluşmakta:

Chrome Uzantısı: (Henüz indirmediyseniz, buradan indirin) Bu YouTube ortağı, tarayıcınızda görünür ve göz attığınız videolarda ayrıntılı metrikleri görüntüler ve videonun arama terimlerini gösterir. Eğer vidIQ Pro'ya yükseltmediyseniz, Pro özelliklerinden herhangi birine tıklayarak bunu yapabilirsiniz. Pro özellikleri şunlardır: Popüler videolardaki geçmiş istatistikleri, YouTube anahtar kelime araştırmasını görüntüleme, trend olan videoları ve ilgili tweet'leri inline görüntüleyin.

Web Uygulaması: Bu, kanalınızı izleyebileceğiniz, rakiplerinizin etkinliklerini takip edebileceğiniz ve videolarınızda değişiklik yapabileceğiniz işlem tabanınızdır. Bir vidIQ Pro kullanıcısı olarak, videolarınızı en çok görüntülemeyi sağlayacak şekilde tanıtmayı ve yayınlamayı kolaylaştıran ek özelliklerden yararlanabilirsiniz. Pro özellikleri şunlardır: Gönderi, metin açıklama kampanyaları ve Facebook uygulama
kurulumu için en uygun zaman.                                                                              

Artık, vidIQ platformunun ana bileşenlerine aşina olduğunuza göre, aşağıdakiler de dâhil olmak üzere birkaç kullanım durumunu elden geçeceğiz:


Did this answer your question?