Videolarınızı yayınlamak için eş aralıklı zamanlamalar seçmek izleyicilerinizin izlemesini arttırır ve başka izleyicileri de kanalınıza abone olmaya teşvik eder. Bu belki basit görülebilir, ama bir düşünün—eğer düzenli aralıklarla sevdiğiniz program hakkında video yayınlanırsa onun hakkında daha da bilmek isteyeceksiniz.

Bekleyin ve dinleyin, dahası var! Sadece videolarınızın yayın zamanlarını ayarlamak yeterli değil, ayrıca takipçilerinize bunu bildirin. Bunun için tonlarca yol var, işte bunlar bizim önerdiklerimiz:

  • Videolarınızda, gelecekte yayınlayacağınız videolarınızdan bahsedin. Videonuzda izleyicilerinize yeni gelecek videonun ne zaman çıkacağını hatırlatın.
  • Videonun başlığında ve açıklama kısmında bunu dahil edin: Her pazartesi mi yeni video yayınlıyorsunuz? O zaman başlığa ve açıklama kısmına "Haftalık" ve ya "Her Pazartesi" yazın.
  • Ek açıklamalar kullanın: Eyvah! Videonuzda bir sonraki videonuz çıkışı hakkında değinmeyi unuttunuz. Problem yok, izleyicilerinize ek açıklamalar kısmında gelecek videonuzun çıkışı hakkında değinin.
  • Bir ''Hoşgeldiniz'' videosu yaratın: Kanalınızda kısa bir video koyun ve bunda izleyicilerinize kanalınızda onları ne beklediğini ve neden abone olmaları gerektiğini söyleyin.
  • Yaratıcılığınızı dahil edin: Kanalınızı afişlerle düzenleyin ve günlük içeriği gösteren kişisel küçük resimler dahil edin.

Bir Öneri! Yavaş başlayın... Haftanın her günü için yeni bir içeriğe gerek yok; tutarlılık sayıdan daha önemlidir!

Did this answer your question?