Bunu daha önce görmüştünüz, değil mi?

vidIQ skoru pekçok farklı istatistiği hesaba katarak, videolarınızın Youtube Araması, İlgili Videolar ve Ön Sayfa'da gösterilme ihtimalini belirler (istatistiklerin tam listesi).

  • Metadata optimizasyonu - Metadata'yı boş bırakmayın, videolarınızın yeni izleyicilerle buluşabilmesinin en iyi yollarından birisidir. vidIQ Pro'nun anahtar kelime araştırma özellikleri ve vidIQ Boost önerileriyle metadatanızı optimize ediyor ve daha fazla izlenme sağlıyoruz. (daha fazla bilgi).
  • Fazlalıkları atın - İçerik geliştirerek veya gereksiz içeriği kaldırarak ortalama izlenme ve tamamlanma süresini arttırın.
  • Paylaşım ve benzer paylaşım - Videonuzu Facebook, Twitter ve Reddit üzerinde paylaşmayı unutmayın. İçeriğinizi izleyen kişilerin internette nerede takıldıklarını öğrenmeye çalışın ve videolarınızı orada da paylaşın!
  • İzleyicilerinizle iletişim kurun - Sorular sorun, izleyicilerinizin yorumlarını cevaplayın ve onların videolarına göz atın. Eğer siz aktif değilseniz, izleyicileriniz niçin öyle olsun?

Canlı örnek: Bu video ve bu video arasındaki farklara göz atın. Fark nedir?

Did this answer your question?